Завданням адміністративної комісії є розгляд справ про адміністративні правопорушення, виховання у громадян України поваги до діючих законів, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самими правопорушниками, так і іншими особами.

Адміністративна комісія розглядає усі справи адміністративні правопорушення, за винятком віднесених відповідно до чинного законодавства до компетенції інших органів (службових осіб).

Адміністративна комісія забезпечує своєчасне, всебічне, повне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законодавством, виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню адмінправопорушень, запобігання правопорушенням, виховання у громадян поваги до законів, зміцнення законності.

Адміністративна комісія утворюється при виконкомі сільської ради відповідно до підпункту 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, пункту 1 статті 213 частини 2 статті 218 КУпАП.

АК при виконкомі сільської ради утворюється виконкомом сільської ради на строк повноважень ради. У своїй діяльності підзвітна сільській раді та виконавчому комітету.

Склад адмінкомісії

Бондаренко Ірина Миколаївна - голова комісії, фельдшер Старобабанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;

Бондаренко Інна Петрівна - секретар комісії, спеціаліст з питань соціального захисту населення сільської ради;

Гуменюк Леся Василівна - член комісії, заступник директора Старобабанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з навчально-виховної роботи;

Музика Анатолій Петрович - член комісії, директор сільського Будинку культури;

Козин Марія Володимирівна  –  член комісії, вихователь-методист ДНЗ «Лісовичок»