Валентина Сергіївна 
Мельниченко

Обрана сільським головою в листопаді 2015 року.

Графік прийому громадян

понеділок, середа, четвер

9 00 - 12 00

Передвиборна програма сільського голови

«Мені не байдужа доля моєї маленької Батьківщини, саме тому я йду на посаду сільського голови, щоб підняти село до кращого рівня, аби мої односельчани пишалися своїм селом, а молодь залишалася жити і створювати сім'ї в селі. Я не буду розкидатися голослівними фразами, не буду Вам обіцяти золоті гори і не буду в чомусь переконувати. Я повністю покладаюся на Вашу розсудливість. Я ніколи не даю нереальних обіцянок, щоб сподобатися вам сьогодні і забути про них після виборів. Я готова приймати найвідповідальніші рішення в інтересах рідного села і прислухатися до кожного з Вас. Адже керує не влада, керує громада.»

ТОЖ РАЗОМ МИ ОБОВ'ЯЗКОВО ЗМОЖЕМО:

І. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ:

Кожен житель нашого села повинен почувати себе захищеним і знати, що місцева влада піклується про його добробут завдяки:

 1. Постійному турбуванню про ветеранів Великої Вітчизняної війни, дітей війни, учасників АТО.
 2. Здійсненню підтримки багатодітних сімей і найменш захищених верств населення
 3. Підняттю рівня безпечного проживання у селі;
 4. Стимулюванню благодійної діяльності, всебічної підтримки благодійних організацій, залучення інвесторів, які не на словах ,а на ділі показали, що вони хочуть змінити наше село, щоб воно стало процвітаючим.

ІІ. КУЛЬТУРА, ОСВІТА, СПОРТ, ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я,

Для розвитку культури, освіти, спорту та охорони здоров’я необхідно зробити:

 1. Зміцнити матеріально-технічну базу закладів культури, сприяти більш активній роботі художніх колективів в будинку культури
 2. Підтримувати талановиту, спортивну молодь
 3. Створювати  умови для цікавого та змістовного дозвілля молоді
 4. Сприяти розвитку фізичної культури та спорту;
 5. Піклуватись про медицину, освіту й культуру. Будемо проводити активну роботу серед інвесторів і громади села по придбанню для медичної установи і амбулаторії котла на тверде паливо

III. БЛАГОУСТРІЙ:

Зробимо разом з вами, щоб вулиці були чистими і освітленими. Село стане гарним і безпечним завдяки:

 1. Плановому проведенню ремонту доріг і тротуарів.
 2. Упорядкуванню сміттєзвалища на районному рівні та забезпеченню прибирання вулиць села
 3. Озелененню села, облаштуванню місць загального відпочинку
 4. Відновленню та влаштуванню нових дитячих майданчиків, підтвердженням цього мною було організовано і зроблено дитячий майданчик на вулиці Гагаріна, де діти мають можливість проводити свій вільний час.

Я хочу зробити село сучасним, яке матиме перспективу для розвитку. Забезпечити кожному жителю достойне життя та впевненість у кращому майбутньому. Все це я зможу зробити тільки з вашою підтримкою та допомогою. Ми разом з сільською громадою повинні розвивати наше село і робити все для покращення його благоустрою. Надіюсь на ваше розуміння і вашу підтримку.