Ірина Олександрівна Кожухівська

Изображение.jpgДепутат Старобабанівської сільської ради VII скликання. Виборчий округ №9 (вул. Радянська).

Народилась 26.10.1983 року в с. Старі Бабани.

Освіта вища. У 2007 році закінчила Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького психологічний факультет за спеціальністю «Психологія».

З 01.09.2006 року працювала практичним психологом Ладижинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Черкаської обласної ради.

З листопада 2015 року обрана секретарем Старобабанівської сільської ради Уманського району.

Безпартійна.

Передвиборна програма

Село Старі Бабани одне з найбільших в Уманському районі зі своїми традиціями та особливостями. Тут проживають люди різних національностей, політичних та релігійних переконань.

Я йду на вибори депутата сільської ради, щоб в тісній співпраці з іншими депутатами створити умови для достойного життя населеного пункту, розвитку села. Для цього необхідна налагоджена взаємодія адміністрації села, керівників підприємств, установ і самого населення.

Саме жителям села сьогодні найважче. Саме у селі сьогодні найважче знайти роботу. Невеликі перспективи і для молоді. Необхідно допомогти населенню вижити в таких складних умовах, не забути про культуру, спорт – все те, що дасть кожному жителю нашого села хоча б якусь впевненість в завтрашньому дні.

Основними пріоритетами діяльності є:

  1. Подальший розвиток місцевого самоврядування.
  2. Ефективне використання майна, що знаходиться у власності села.
  3. Формування дохідної частини бюджету села за рахунок залучення інвестицій. Контроль за виконанням бюджету.
  4. Підвищення якості життя односельчан. Це благоустрій села і прибудинкових територій, освітлення в нічний та вечірній час доби, упорядкування сміттєзвалища в селі.
  5. Підтримка громадян, які знаходяться в тяжкій життєвій ситуації, приділяти більше уваги вирішенню проблем старшого покоління, інвалідів за рахунок участі в цільових програмах, що фінансуються районним, обласним та державним бюджетами.
  6. Збереження і розвиток сімейних цінностей, зміцнення ролі сімї, підтримка багатодітних сімей.
  7. Шукати можливості для створення нових робочих місць на території села.
  8. Виконання наказів жителів села. Вислухати та допомогти у вирішенні проблем виборців, представляти інтереси односельчан. Чесно трудитись на благо жителів села.
  9. Пропагувати село за його межами, сприяти в участі в різних конкурсних програмах для отримання грантів для розвитку села.