Постійні комісії ради є органами ради, що обираються з числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради, на пропозицію сільського голови.

Постійні комісії обираються радою на строк її повноваження у складі голови і членів комісії. Всі інші питання структури комісії вирішуються відповідною комісією.

Постійні комісії за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо вигадають проекти програми економічного, соціального і культурного розвитку, місцевого бюджету, звіти про виконання програм і бюджету, вивчають і готують питання про стан та розвиток відповідних галузей господарського і соціально­го будівництва, інші питання, які вносяться на розгляд ради, розробляють проекти рішень ради та готують висновки з цих питань, виступають на сесіях сільської ради з доповідями і співдоповідями.

Комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту і з питань правопорядку:

Голова – Добрянська Катерина Петрівна

склад комісії:

     Кузьмич Юрій Адамович

     Кривдюк Василь Васильович

Комісія з питань планування, бюджету і фінансів, розвитку підприємництва:

Голова - Лукіянчук Людмила Михайлівна.

склад комісії:

Діденко Євгенія Михайлівна

Костюк Тетяна Павлівна

 

Комісія з питань охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин, управління комунальною власністю:

Голова – Лазебник Василя Іванович

склад комісії:

Степанішина Ірина Сергіївна

Козин Олексій Миколайович

Рудзєєв Василь Васильович

 

Комісія з питань освіти, науки, культури, фізкультури та спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я та соціального захисту:

Голова – Маліновська Вікторія Миколаївна

склад комісії:

Кузьмич Світлана Анатоліївна

Кондратюк Віталій Михайлович