3 грудня 2018 рік

ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на зайняття посади директора
закладу дошкільної освіти «Лісовичок»  Старобабанівської сільської ради
 

Старобабанівська сільська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора закладу дошкільної освіти «Лісовичок» Старобабанівської сільської ради, що знаходиться за адресою: 20330 Черкаська обл. Уманський район, с. Старі Бабани, пров. Молодіжний, 1     

        Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;
- вільне володіння державною (українською) мовою;
- вища освіта не нижче ступеня спеціаліста;
- стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
- ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти, трудового
- законодавства, етики поведінки, ділового спілкування, ведення переговорів;
- упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel;
- високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:
- заяву про участь у конкурсі;
- особовий листок з обліку кадрів з 2 фотокартками 3x4 см та автобіографією;
- копії документів про вищу освіту (наукові ступені та інші відзнаки);
- копії паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;
- письмову згоду на обробку персональних даних;
- копію трудової книжки;
- попередження про спеціальні обмеження;
- програму розвитку закладу освіти в короткостроковій (строком на 1 (один) рік) та довгостроковій (строком на 5 (п’ять) років) перспективах, у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем закладу та підвищення ефективності його діяльності;
- мотиваційний лист довільної форми.
Документи кандидатів подаються до виконавчого апарату Старобабанівської районної ради за адресою: вул. Миру, 3, с. Старі Бабани, Уманський район, Черкаська область, 20330 упродовж 15 днів з дня публікації оголошення.
Конкурс буде відбувати в два етапи: І етап - вивчення конкурсною комісією поданих документів та перспективного плану розвитку закладу,  ІІ етап – публічний захист претендентом перспективного плану розвитку закладу та співбесіда. Проведення конкурсу відбуватиметься за адресою: приміщення виконавчого комітету Старобабанівської сільської ради, вул. Миру, 3, с. Старі Бабани, Уманський район, Черкаська область, 20330.

Довідки за телефоном 4-99-66. Електронна адреса: starobabanivskasr@ukr.net.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення Громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території

в с. Старі Бабани Уманського району

Виконавчий комітет Старобабанівської сільської ради повідомляє, що з 15 листопада по 15 грудня 2018 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення наступних детальних планів територій с. Старі Бабани Уманського району:

-    детальний план території для розміщення присадибної земельної ділянки в селі Старі Бабани  вул.. Українська, 10, що розроблений ФОП Камальовський І.П.. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Старобабанівської сільської ради. Підставою для розроблення детального плану стало рішення Старобабанівської сільської ради №35-15/VII від 19.09.2018 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — секретар виконавчого комітету – І.О.Кожухівська

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 15 грудня 2018 року у виконавчий комітет Старобабанівської сільської ради за адресою: с. Старі Бабани, вул.. Миру, 3, тел.. 4-99-66. Подані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

10 грудня 2018 року відбудеться громадське обговорення  (презентація) вищезгаданих детальних планів територій.

Місце проведення громадського обговорення (презентації): виконавчий комітет Старобабанівської сільської ради за адресою: с. Старі Бабани, вул.. Миру, 3, тел.. 4-99-66. Початок о 10.00 год.

 СТАРОБАБАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ

 з продажу права оренди земельної ділянки які відбудуться 13.12.2018 року о 11:00 

за адресою: м. Жашків, вулиця Соборна, 58-а

Характеристика лота:

Місце розташування земельної ділянки: в с. Старі Бабани Уманського району Черкаської області.

Площа: 3,7005 га.

Кадастровий номер: 7124387700:01:001:0414.

Цільове призначення земельної ділянки: для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗ - 10.07).

Умови договору оренди, який укладається на земельних торгах:

Право оренди надається на 10 років. Переможець земельних торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладення договору зобов’язується сплатити:

1) виконавцю витрати на підготовку лота у сумі 17411,74 грн., з них:

- за технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки – 6113,62 грн.,

- за виготовлення паспорта водного об’єкту – 8735,02 грн.;

- технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 1218,59 грн.,

- за гідрохімічний аналіз води – 1344,51 грн.;

2) винагороду виконавцю торгів у сумі, що дорівнює 50 % річної плати за користування земельною ділянкою, але не більше 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожний лот, а також сплачує розмір річної орендної плати за перший рік оренди земельної ділянки.

3) за перший рік орендної плати за воду (водний простір) у розмірі 1144,42 грн.

Строк користування земельною ділянкою: право оренди надається строком на 10 років.

Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою: 2956,21 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 850,00 грн., сплачуються на р/р 26005060283175, МФО 354347, ЧГР ПАТ КБ «Приватбанк», код ЄДРПОУ 36213615, одержувач ПП «Земекспертцентр».

Розмір гарантійного внеску: 147,81 грн., сплачуються на р/р 26000533779, МФО 380805, АТ «Райффайзен Банк Аваль», код ЄДРПОУ 36213615, одержувач ПП «Земекспертцентр».

Реєстрація учасників здійснюється Виконавцем земельних торгів в день проведення з 8:00 до 10:40.

Виконавець земельних торгів:

Найменування: ПП «Земекспертцентр»

Місцезнаходження: вул. Соборна, 58-а, м. Жашків, Жашківський район, Черкаська область, 19201.

тел. (04747) 6-23-92 (Волошина Людмила Сергіївна – ліцитатор).

Порядок сплати внесків: до 16.00 год. 07.12.2018 року (включно).

Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціоні – 07.12.2018 року (включно).

Повідомлення
про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення 
Старобабанівської сільської ради "Про місцеві податки і збори"

15 травня 2018 рік

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно – дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики Старобабанівська сільська рада повідомляє про наміри щодо оприлюднення проекту регуляторного акту "Про місцеві податки і збори на 2019 рік". Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту - на дошці оголошень у приміщенні сільської ради та на офіційному сайті сільської ради. 

Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі протягом місяця (крім святкових, вихідних днів) за адресою: 20330, Черкаська область, Уманський район, с. Старі Бабани, вул. Миру, 3, Старобабанівська сільська рада, тел. 4-99-66. 

ОГОЛОШЕННЯ

про відбір виконавцяземельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку

Старобабанівська сільська рада проводить відбір виконавця земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку орієнтовною площею 3,7 га для рибогосподарських потреб в адмінмежах Старобабанівської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Перелік документів, які необхідно подати:

          - копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

- згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

         - копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

         - пропозицію про вартість виконання робіт (в тому числі, про вартість робіт із землеустрою, оцінки земель та виготовлення паспорту водного об’єкта) з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Документи подаються в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На відбір виконавця земельних торгів” із зазначенням об’єкта та дати до якої подаються документи.

         Переможець забезпечує підготовку лотів або фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до частини 5 статті 135 та частини 5 статті 136 Земельного кодексу України.

Переможцем визнається учасник, який запропонує найменшу вартість послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та виготовлення паспорту водного об’єкта.

Витрати на організацію і проведення земельних торгів, у тому числі виплата винагороди виконавцю земельних торгів, здійснюватимуться без витрачання бюджетних коштів.

         Пропозиції приймаються до «01» травня 2017 року.

Поштова адреса, за якою подаються документи: 20330, Черкаська обл., Уманський р-н, с. Старі Бабани, вул. Миру, буд. 3.

Відомості про місцезнаходження та телефон контактної особи: Черкаська обл., Уманський р-н, с. Старі Бабани, вул. Миру, буд. 3, телефон для довідок: 04744-49966, контактна особа: Валентина Сергіївна Мельниченко.

 

Повідомлення
про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення

Старобабанівської сільської ради "Про місцеві податки і збори"

27 травня 2016 року

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно – дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики Старобабанівська сільська рада повідомляє про наміри щодо оприлюднення проекту регуляторного акту "Про місцеві податки і збори на 2017 рік". Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту - на дошці оголошень у приміщенні сільської ради та на офіційному сайті сільської ради. 

Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі протягом місяця (крім святкових, вихідних днів) за адресою: 20330, Черкаська область, Уманський район, с. Старі Бабани, вул. Миру, 3, Старобабанівська сільська рада, тел. 4-99-66. 

Шановні жителі села Старі Бабани!

З 7 по 10 червня 2016 року ТОВ "Чорна Камянка" буде проводити обробіток сільськогосподарських угідль посівів пшениці, які знаходяться в користування ТОВ. Обробіток с/г угідь буде проводитись за допомогою цивільною авіації (гвинтокрил). Просимо обмежити перебування на вулиці дітей, випасу худоби поряд з оброблюваними полями. 

Шановні жителі та гості села!

В цьому розділі Ви можете розмістити актуальну інформацію щодо заходів та подій, які плануються на території нашого села, а також ваші оголошення щодо купівлі - продажу та надання послуг населенню. Для того, щоб Ваша інформація була розміщена на сайті, Вам необхідно надіслати текст повідомлення (за бажанням фото)

на електронну адресу: starobabanivskasr@ukr.net,

вконтакті за посиланням: https://vk.com/id48054915,

в однокласниках за посиланням:

http://ok.ru/profile/338185377476.