Шуляк В.Ф..jpgШуляк Володимир Федорович

Закінчив школу у 1954 році. Військову службу проходив у Москві. Після закінчення строку служби працював особистим шофером політичного оглядача Валентина Зоріна. Потім закінчив Московський юридичний інститут і перйшов на дипломатичну роботу у Міністерство Закордонних справ Радянського Союзу, а потім в МЗС Росії, де працював до 1997 року. З дипломатичною місією неодноразово відвідав всі країни світу.

 

 

 

Пастушенко Д.Г.jpgПастушенко Дмитро Григорович

Народився в 1948 році. Закінчив нашу школу у 1966 році. Після закінчення Харківського інституту радіоелектроніки у 1971 році працював на Запорізькому заводі „ Перетворювач" у відділі головного конструювання. Займає посаду заступника головного конструктора по перетворювачах спеціального призначення. Брав участь у розробці і впровадженню у виробництво перетворювачів для космічної промисловості, військового, кранобудівельного виробництва, метало гальваніки.

 

 

 

Адаменко П.О.jpg

Адаменко Петро Олексійович

Закінчив нашу школу у І974 році. Після закінчення Житомирського військового училища служив у м.Дюдьково. Зараз живе і працює в м. Москва, був одним з заступників мера Москви Ю.М.Лужкова.

 

 

 

 

 

Шуляк О.М.jpg

Шуляк Олександр Миколайович

Після закінчення в 1979 року нашої школи вступив до Орджонікідзенського військового училища, пізніше закінчив військову академію. Має звання генерал. Проживає в м.Київ

 

 

 

 

28 жителів села за самовіддану працю нагороджені державними нагородами.