Старобабанівська виправна колонія (№ 92)

Старобабанівська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№ 92) – виправна колонія середнього рівня безпеки (для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які раніше відбували покарання у виді позбавлення волі). Чисельність засуджених, які відбувають покарання в установі, складає 1238 осіб.

Розташована за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Старі Бабани, вул. Шевченка, 1. Поштовий індекс 20330, тел.(04744)3-97-17, факс (04744)3-97-82
 E-mail: svk92@meta.ua вебсайт http://granit2012.at.ua/

Керівництво установи

Начальник Старобабанівської виправної колонії (№92),
полковник внутрішньої служби
Чорнописький Валентин Анатолійович

Перший заступник начальника установи,
підполковник внутрішньої служби
Мовчан Олександр Васильович

Заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи - начальник відділу СВПР,
підполковник внутрішньої служби
Івахненко Микола Іванович

Заступник начальника установи з інтендантського та комунально-побутового забезпечення - начальник ВІГЗ,
підполковник внутрішньої служби
Кадуба Анатолій Іванович

Директор підприємства - заступник начальника установи з виробництва Старобабанівської виправної колонії (№92),
Дзюман Олександр Володимирович

Комунально-побутові умови

Відділ інтендантського та комунально-побутового забезпечення Старобабанівської виправної колонії вирішує велику кількість завдань, котрі забезпечують життєдіяльність установи. Це робота енергооб’єктів комунального господарства, заготівля овочів та організація харчування, забезпечення засуджених речовим майном, і т.д. Для вирішення цих завдань у колонії функціонує підсобне господарство, де вирощується худоба та птиця. Також діє теплиця для вирощування овочів та зелені.
Значна увага приділяється створенню належних комунально-побутових умов, організації харчування, медичного обслуговування. Для забезпечення колонії хлібом налагоджена робота хлібопекарні, де щодня випікається 750 кг хлібобулочних виробів, працює харчоблок з власним виробництвом.

Підприємство
Старобабанівської виправної колонії № 92

Державне підприємство «Підприємство Старобабанівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№ 92)» спеціалізується на видобутку та переробці гранітної сировини з власного кар’єру, а також іншої продукції. «Візитною карткою» підприємства впродовж багатьох років є бруківка, борт, архітектурні вироби та гранітні блоки. Окрім гранітної продукції, на підприємстві впроваджений новий вид продукції – дрова колоті та введена в експлуатацію камера для їхнього сушіння. Також розширений асортимент виробів з деревини у вигляді ящиків для овочів та ящиків для риби. Вся продукція, що виготовляється на підприємстві, відповідає вимогам державного стандарту, постійно проводиться технічний огляд продукції.

Організація медико-санітарного забезпечення  засуджених

Медична частина установи обладнана сучасною медичною апаратурою. Зокрема, цифровим рентген-апаратом, бінокулярним мікроскопом, сучасною стоматологічною установкою, багатоканальним електрокардіографом та ін.

Організація змістовного дозвілля засуджених

В установі створені належні умови для проведення соціально-психологічної роботи із засудженими. Функціонує кімната психоемоційного розвантаження, бібліотека, клуб. При установі відкрита та щоденно працює молитовна кімната, де проводяться богослужіння. З метою позитивного впливу на засуджених, їхньої релігійної освіти та духовного виховання ведеться постійна співпраця з релігійними та громадськими організаціями.
В колонії працює загальноосвітня школа, для навчання обладнано 4 класи та учительську кімнату.