Історія дошкільного виховання в с. Старі Бабани сягає в далеку давнину. Ми ж маємо дуже коротку інформацію.
       У п'ятдесятих роках 20 століття дитячий садок знаходився в пристосованій хаті по вулиці Ватутіна, там місце пустує, біля садиби Коломійця Василя Васильовича.
      У 60-х роках дитячий садок знаходився по вулиці Лесі Українки біля садиби Бесараба Іллі Севастяновича, теж у пристосованому приміщенні.
      У 70-х роках дитячий садок було переведено в приміщення сьогоднішньої амбулаторії. Завідуючою була Шуляк Валентина Павлівна. Вихователькою підготовчої групи працювала Уманець Галина Кирилівна, яка мала середню спеціальну освіту. Дитячий садок мав три групи: мішану, старшу і підготовчу.
       У 1975 році дитячий садок знаходився по вулиці Леніна в будинку, де проживає Синчук Т.М. Садок мав дві групи: мішану, підготовчу.
        У квітні 1984 року вступила в дію сучасна двоповерхова споруда, розрахована на 90 місць та на чотири вікових групи, під назвою "Пролісок". Завідуючою працювала Шуляк Валентина Павлівна. Працювало чотири вікових групи:
 
                                                       
  1.02.1989 року була проведена реорганізація,внаслідок якої,дошкільна установа була переведена в систему народної освіти та переіменована в "Лісовичок".
  В лютому 1984 року завідувач Шуляк Валентина Павлівна за власним бажанням була переведена на посаду вихователя ,а Альошкіна Валентина Яківна була переведена з с.Пугачівка і призначена на посаду завідувача Старобабанівського ДНЗ.
  На даний час в ДНЗ "Лісовичок" виховується та навчається 70 дітей.Працює чотири вікових групи:
-група раннього віку,
-група молодшого віку,
-група середнього віку,
-група старшого віку.
Педагогічний колектив ДНЗ складається з 9 працівників,5 з них мають вищу педагогічну освіту,4 середню спеціальну.Кваліфікаційний рівень педагогів високий:1 вихователь вищої категорії,2-першої категорії,2-другої категорії.
  Для повноцінного всебічного розвитку дошкільників,завдяки наполегливій праці завідуючої та невтомних рук колективу,було створенно: музичний зал,що працює під керівництвом музичного керівника Власіка В.А. та спортзал,що працює під керівництвом інструктора з фізкультури,Альошкіної Є.О.
Більше цікавої інформації про дошкільний навчальний заклад "Лісовичок" можна отримати на офіційному сайті ДНЗ http://lisovicokdnz.ucoz.ru